Masajlar

Klasik İsveç Masajı
Kan dolaşımını hızlandırır , kas tonusunu rahatlatır , doku altındaki toksini (zehirli sıvının) dağıtılmasına yardımcı olur.

Lokal Masaj (Bölgesel Masaj)
Genelde ağrılı bölgelerde yoğunlaşılarak yapılır.

Aromatherapy Masajı
Bitki yaprakları ve köklerinin damıtımı yoluyla elde edieln saf yağlarla yapılan masajdır.

Roza Hanedan Masajı
İki terapistin senkronize hareketlerle tüm vücuda uyguladığı , yüzeysel bir masajdır , vücut enerjisini dengelemeye ve enerji akışını rahatlatmaya yöneliktir : Aromatherapy yağı kullanılan ve dört elin uyumlu ve dinginleştirici hareketleri ile bu yumuşak masaj boyunca kendinizi SULTANLAR gibi özel hissedeceksiniz.

Afüzyon Masajı
Vücuda su ılık duş şeklinde püskürtülüyor, vücut yağı ile vücut masajı tamamlanıyor.

Selülit Masajı
Selülit tedavisinin en önemli ayağı masajdır. Selülit oluşumunun başlıca nedeni dolaşım bozukluğudur. Kan ve kenf dolaşımındaki bozukluk ve yağ dokusundaki artış toksik madde birikimine yol açar. Selülit masajı kan ve lenf dolaşımını harekete geçirir ve dokuların taze oksijen ile dolmasını sağlar.

Relax Masajı
Tüm bedeni kapsayan yumuşak hareketlerle yapılıp , rahatlama sağlayıp , stresi aza indirgeyen , vücudu toparlayan ve zenginleştiren masajdır.

Hamile Masajı
Hamilelik Masajı , hamilelik öncesi , hamilelik esnasında  ve hamilelik sonrası uygulanır. Hamilelik sırasında en çok rastlanan problemler ; Kilo artması sebebiyle görülen el-ayak şişmeleri ve ağrıları , bebeğin karında taşınması sebebiyle oluşan sırt ve bacak ağrıları , vücutta oluşan ödemlerdir. Hamile masajı sayesinde bu ağrılardan kurtulabilirsiniz ve vücuttaki ödemi daha kolay atabilirsiniz.

 

Tasarım : K Tasarım